Veido masažuoklis nuo raukšlių „Beauty Buffet“

Prekės kodas: PK0083

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

„Beauty Buffet“ – daugiafunkcinis nešiojamas grožio puoselėjimo aparatas, su kuriuo galite atlikti įvairias grožio procedūras. Su keičiamais masažiniais antgaliais jis gali atlikti skirtingas funkcijas ir visapusiškai puoselėti jūsų veidą:

- Giliai valyti;

- Skatinti kolageno gamybą;

- Giliai drėkinti, maitinti odą, pripildyti ją maitinamųjų medžiagų;

- Stangrinti odą;

- Lyginti raukšles, mimikos linijas, akių raukšles;

- Slopinti odos uždegimus, užkirsti kelią aknei;

- Gali pagerinti odos tonusą bei tekstūrą.

Technologijos, kurias pasirinkome „Beauty Buffet“ – 3M Hz ultragarsas, joninio laidumo ir raudonų/mėlynų fotonų fototerapija – yra saugios ir efektyvios bei tinkamos visų tipuodai.

1. Odos atjauninimas – Ultragarsas

2. Gilus valymas – Ultragarsas ir ION+

3. Intensyvus medžiagų pasisavinimas – Ultragarsas ir ION-

4. Stangrinima odą,gerina energijos apykaitą ląstelėse, stimuliuoja organizme natūralaus kolageno ir elastino gamybą bei gerina mikrocirkuliaciją – Raudonieji fotonai

5. Aknės naikinimas – Mėlynieji fotonai

 

- ION+ procedūra giliai valant padeda iš odos pašalinti riebalus ir nešvarumus.

- Stumdama maitinančias medžiagas gilyn į odą, ION- procedūra gali pagerinti jūsų odos priežiūros priemonių veiksmingumą. Taip pat ION- gali padėti geriau nuvalyti makiažą, pašalindamas sunkiųjų metalų likučius iš jūsų odos. Galvaninė stimuliacija skatina medžiagų apykaitą ir ląstelių aktyvumą, gerindama odos elastingumą.

- 3M Hz ultragarso terapija jūsų odą veikia tolygiomis ir švelniomis garsinėmis bangomis. Perduodama odai vibraciją, ji gali detoksikuoti limfų sistemą, gerinti kraujotaką, gerinti medžiagų pasisavinimą į ląsteles, taip suteikdama akivaizdžius rezultatus kovojant prieš raukšles, mimikos linijas, pavargusią odą, paburkimą.

- Raudonieji fotonai skatina kolageno gamybą ir ląstelių aktyvumą mažindami raukšles ir mimikos linijas. Švelnios bangos gali būti naudojamos ir ant jautrių zonų, tokių kaip oda aplink akis ar T zona.

- Mėlynieji fotonai padeda slopinti odos uždegimus, naikinti bakterijas, mažinti p.acnes bakterijų kiekį, užkertant kelią aknės proveržiams. Valydami odą ir subalansuodami sebumo sistemą, jie padeda stanginti odą ir naikinti aknę bei dėmeles.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink