Vakuuminis porų valiklis + inkštirų valymo rinkinys

Prekės kodas: PK0097

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€6000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Vargina užsikimšusios odos poros ir inkštirai? Su vakuuminiu porų valikliu pamiršite apie šias problemas jau po pirmos savaitės.

Vakuuminis porų valymo aparatas turi 5 intensyvumo lygius ir 3 valymo antgalius. Skirtingi intensyvumo lygiai garantuoja, kad rasite tinkamą intensyvumą tiek naudojimo pradžioje, tiek odai adaptavus prie procedūros. Taip pat, galėsite švariai išvalyti poras sunkiai pasiekiamose vietose, tokiose kaip nosis.

3 skirtingi antgaliai

Su skirtingo dydžio ir formos antgaliais pasieksite net sudėtingiausiai išvalomas veido poras.

  • Apvalus ir platus antgalis yra skirtas didelių ir smarkiai užsikimšusių porų valymui. Su šiuo antgaliu pasieksite maksimalią siurbimo galią ir išvalysite užsikimšusias poras skruostų, smakro srityje. Šio antgalio pagalba ne tik išsiurbsite susikaupusius nešvarumus bei riebalų perteklių, bet ir pagerinsite odos mikrocirkuliaciją ir odos kraujotaką. Sunitensyvėjus odos kraujotakai, oda pasisavins daugiau deguonies bei maitinančių medžiagų iš Jūsų naudojamų priemonių po procedūros.
  • Apvalus ir siauras antgalis yra skirtas viso veido valymui. Tai yra standartinis antgalis, kurį galite naudoti vidutinio dydžio porų valymui bei jautresniems veido srities plotams. Naudojant šio dydžio antgalį, pasieksite vidutinę siurbimo galią.
  • Ovalus ir siauras antgalis yra skirtas sunkiai pasiekiamoms vietoms. Šiuo antgaliu galite valyti nosies kraštus, lūpų kampučius bei sritį tarp akių. Juo lengvai pasieksite vietas, kurios turi linkius ir yra sunkiai prieinamos su didesniais antgaliais. Taip pat, šį antgalį galite naudoti jautresniems veido odos plotams.


Naudojimo instrukcija

  • (Prieš)Siekiant maksimalių rezultatų, prietaisą siūlome naudoti 3 kartus per savaitę. Oda turi būti švariai nuvalyta bei sausa. Nešveiskite odos šveitikliais bei šveitimo kempinėlėmis prieš naudojimą ir po jo. Nenaudokite prietaiso šlapiomis rankomis ar ant šlapios odos. Skysčiui patekus į prietaiso vidų, jo veikimas gali būti pažeistas.
  • (Nustatymas)Intensyvumo lygį pasirinkite po prietaiso testavimo ant rankos odos. Rekomenduojama pradėti nuo žemiausio intensyvumo ir didinti tik įsitikinus, jog nėra pažiedžiami odos kapiliarai bei nėra kitų nemalonių pojūčių.
  • (Naudojimas)Įjungę prietaisą, švelniai braukite veido odos paviršiumi. Nelaikykite vienoje vietoje ilgiau nei 3-5 sek.
  • (Po)Po naudojimo, oda gali parausti. Tai yra suintensyvėjusios kraujotakos pasekmė. Paraudimas, priklausomai nuo odos tipo, gali trukti nuo 0.5h iki 24h. Rekomenduojame po procedūros prisotinti odą Jūsų mėgiamomis veido priežiūros priemonėmis. Po procedūros, priemonių veikliosios medžiagos pasieks gilesnius odos sluoksnius bei bus geriau įsisavintos.

 

Efektyvu, bet saugu

Prietaisas gali išvystyti maksimalią trauką iki 60kPa, kuri yra pakankama net ir giliai užsikimšusių porų valymui. Tokios galios prietaisas yra saugus naudojimui namuose.

 

Elegantiškas dizainas

Šis prietaisas turi vos kelis valdymo mygtukus: įjungimą ir išjungimą bei lygių reguliavimą. Juo yra paprasta naudotis tiek namuose tiek kelionėse.

Prietaisas yra kraunamas USB laidu.

 

Apie gamintoją Yobuno

Yobuno Y1 yra patikimas gamintojas, turintis ilgametę patirtį rinkoje bei skiriantis daug resursų tyrimų programoms ir technologijos tobulinimui.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink